IP-відеокамера 5 Мп Dahua з Wi-Fi DH-F5D-PV (2.8мм) з подвійним та сиреною підсвічуванням для системи відеонагляду

3 330 ₴
- В наявності
- Код: 304462
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
5 Mп IP-відеокамера з Wi-Fi. Матриця: 1/2.7 " CMOS. Компресія: H.264B / H.264 / H.264H / H.265. Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 104°). Чутливість: 0.007Lux. 5 MP (2880х1620)@25 fps. Функції: DWDR, Smart (IVS). ІЧ-підсвічування 30 метрів. LED-підсвічування 30 метрів. Вбудований мікрофон та динамік. Світлова та звукова сирена. Слот Micro SD до 256Гб. Клас захисту: IP67. Живлення: DC 12 В. PoE (802.3af). Робоча температура: -40° C до + 60° C. Розмір: 158.3 х 76.8 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага, г | 340 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Живлення | DC 12V |
| Компресія аудіо | G.711a/G.711Mu/PCM |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Кут огляду по вертикалі | 56° |
| Кут огляду по горизонталі | 104° |
| Кут огляду по діагоналі | 124° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Потужність споживання, Вт | 7.5 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, DWDR, 3DNR |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри, мм | 158.3 х 76.8 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип встановлення | зовнішнє |
| Тип корпусу | циліндр |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | вбудована сирена, визначення цільових типів (людина) |
| Чутливість, Люкс | 0.007 |
| Швидкість записування | 25fps |
- Ціна: 3 330 ₴

