IP-відеокамера 4 Мп Provision-ISR DV-340SR3N-28 (2.8 мм) із вбудованим мікрофоном та відеоаналітикою для системи

5 625 ₴
- В наявності
- Код: 305478
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4 Мп IP-відеокамера; Кольорове зображення 24/7. Матриця: 1/1.8" CMOS; Фіксований об’єктив: f = 2.8, кут огляду 99°; Підсвічування: білий LED 10 м; Чутливість: 0.0005 люкс (F1.0, AGC ON), 0 люкс із підсвічуванням; Запис: 4Мп (2560x1440) 25-30 к/с; Стиснення: H.265+ / H.264+ / H.265 / H.264; Функції: Digital WDR, BLC, HLC, ROI, 3D-DNR; Вбудований мікрофон, 1 аудіовхід; microSD до 512 ГБ; Живлення: DC 12 В / PoE; Корпус IP67, Ø94.6×82.8 мм, 540 г. Відеоаналітика DDA1, кіберзахист Check Point Quantum IoT Nano
Гарантійний термін — 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії — заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії — заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін — 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії — заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії — заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом у разі виникнення складнощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| ONVIF | Profile M/T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, 1 вхід |
| Вага, г | 540 |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Живлення | DC 12V/PoE |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Кут огляду по горизонталі | 99° |
| Кіберзахист | Quantum IoT Nano agent by Check Point™ |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | S-Sight |
| Матеріал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast, P2P, RTMP |
| Методи захисту | антиін'єкція оболонки, моніторинг файлової системи, захист таблиці імпорту, цілісність керування потоком (CFI), динамічний захист пам'яті |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 6.5 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, DWDR, AWB, 3DNR, ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри, мм | Ø94.6×82.8 |
| Струм споживання, мА | 450 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF |
| Технології | RAINBOW |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип корпусу | купол |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), вхід / вихід з регіону, кольорове зображення вночі |
| Чутливість, Люкс | 0.0005 |
| Швидкість записування | 25fps, 30fps |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/100000с |
- Ціна: 5 625 ₴



