Відеодомофон 7" Arny AVD-709MD black з детектором руху і записом відео

2 904 ₴
- В наявності
- Код: 301983
- +380 (68) 636-79-87
Опис ARNY AVD-709M
Чергова новинка від провідного виробника охоронного обладнання ARNY - модель AVD-709M. Від попередньої версії відеодомофон відрізняється розширеним функціоналом і наявністю внутрішньої пам'яті. Унікальна в своєму ціновому сегменті розробка одразу стала хітом продажів. Відсутність трубки, стильний дизайн і висока ергономіка корпусу значно підвищують користувальницькі характеристики обладнання.
Особливості моделі
ARNY AVD-709M відрізняється стильним дизайном і високоміцним корпусом. Товщина панелі складає всього лише 22 мм, що робить пристрій найбільш компактним в своєму сегменті. Зовні дизайн відеодомофона виконаний як планшет. Управління здійснюється за допомогою кнопок на лицьовій частині корпусу і двох бічних коліщат для налаштування індивідуальних параметрів. Завдяки компактним габаритам і вбудованому блоку живлення пристрій ідеально впишеться в будь-який простір, адже для його установки не потрібно багато місця.
Для виготовлення корпусу використаний високоміцний глянсовий пластик. Модель доступна в білому або чорному кольорі.
Відеосигнал з викличної панелі відображається на кольоровому 7-ми дюймовому TFT LCD екрані з роздільною здатністю 800x600 пікселів. Завдяки застосуванню сучасних технологій та комплектуючих, виробник забезпечив високу якість зображення. Кольоровість, яскравість, контраст картинки можна налаштувати індивідуально відповідно своїм особистим уподобанням. Висока якість зображення дозволяє отримати максимум інформації про відвідувача і ідентифікувати гостя.
Екран знаходиться на передній частині панелі разом з міцними механічними кнопками управління. Відкриття електрозамка на двері здійснюється шляхом натискання спеціальної кнопки. Спілкуватися з відвідувачем можна по гучномовному зв'язку.
Характеристики пристрою:
- функція інтеркома.
- 16 поліфонічних мелодій дзвінка.
- регулювання гучності дзвінка і розмови.
- енергоспоживання в режимі очікування 8 Вт
- стандарт відеосигналу: NTSC, PAL
- діапазон температурного режиму для роботи -10°C... +60°С
Переваги моделі
Головний плюс AVD-709M - наявність внутрішньої пам'яті. Пристрій має функцію запису зображень кожного гостя. Іншими словами, при натисканні кнопки виклику на панелі відеодомофон автоматично зберігає фото відвідувача, тому користувач зможе побачити всіх гостей, навіть якщо підійти до домофону не було можливості. Розмір внутрішньої пам'яті 128 Мб, чого достатньо для запису понад сто фотографій.
У числі інших переваг моделі - економне енергоспоживання, простий монтаж, можливість роботи з викличними панелями Arny стандарту PAL або будь-який інший торгової марки. Але це ще не все. ARNY AVD-709M підтримує підключення додаткових пристроїв для створення багатоабонентської мережі. Максимальна місткість - дві панелі виклику, чотири монітори, одна відеокамера.
Простий і легкий в експлуатації відеодомофон AVD-709M забезпечить охорону об'єкта, виключивши доступ небажаних відвідувачів на територію.
| Серія | ЕКОНОМ |
| Розмір екрана | 7 дюймів |
| З трубкою або Handsfree | Handsfree |
| Тип підключаємой панелі | 4-дротова |
| Формат відеосигналу | CVBS |
| Дозвіл відео | 960×576 |
| Запис фото | 720×228 |
| Підключення панелей та камер | 2+1 |
| Тип управління | механічні кнопки |
| Дозвіл екрану | 800×480 |
| Підтримка карт пам'яті | вбудована пам'ять на 200 кадрів |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Напруга живлення | 220В (вмонтований БЖ) |
| Можливість відключення підсвічування кнопки виклику відеопанелі | немає |
| Можливість відключення підсвічування кнопок управління на моніторі | немає |
| Габаритні розміри | 200×130×22 мм |
| Тривожний вхід | немає |
| Вихід HOOK | немає |
| OSD меню | є |
| Фоторамка | немає |
| Автовідповідач | немає |
| Цифровий Zoom | немає |
| MP3 мелодії | немає |
| Інтерком | до 4 моніторів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | AC 100-240V |
| Матеріал | Пластик |
| Тип встановлення | накладне |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 32 ГБ |
| Розміри, мм | 200 х 130 х 22 |
| Напруга живлення / джерело живлення | 189 фото |
| Тип керування | механічні кнопки |
| Гарантія, міс | 12 |
| Роздільна здатність екрану, пікселі | 1024х600 |
| Підключення панелей виклику/камер | 2 панелі + 2 камери |
| Єкран, дюйм | 7 (TFT) |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Блок живлення домофона | вбудований |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 189 фото |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідна |
| Додаткові функції домофона / панелі виклику | MP3 мелодії |
| Запис фото/відео | фото, відео |
| Стандарт відеосигналу | AHD (PAL) / CVBS (PAL) |
| Функція інтеркома | є |
| Детектор руху | на 1 канал |
- Ціна: 2 904 ₴

