HDCVI відеокамера 5 Мп Dahua HAC-HDW1500TP-Z-A (2.7-12mm) для системи відеоспостереження

3 938 ₴
- В наявності
- Код: 112601
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
5 Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс / F1.8, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду по горизонталі 98° ~ 34°); Частота кадрів: 20 fps @ 5MP, 25 / 30 fps @ 4MP, 25 / 30 fps @ 1080P; Функції: BLC / HLC / DWDR; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12 В / 8.2 Вт, 122 x 104 мм, 720 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 60 |
| Живлення | DC 12V |
| Кут огляду по горизонталі | 98° ~ 34° |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 8.2 |
| Режими камери | BLC, HLC, DWDR |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри, мм | 122 x 104 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип встановлення | зовнішнє |
| Тип корпусу | купол |
| Тип об'єктива | трансфокальний (моторизований) |
| Тип пристрою | HDCVI відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.7–12 |
| Чутливість, Люкс | 0.02 |
- Ціна: 3 938 ₴

