IP-відеокамера 4G 4 Мп Hikvision DS-2DE2C400IWG-K/4G/C05S10 4МП (2.8мм) із сонячною панеллю та вбудованим

11 025 ₴
- В наличии
- Код: 304433
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4Мп PTZ купольна відеокамера із сонячною панеллю та вбудованим акумулятором та 4G; Матриця: 1/2.7” Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Чутливість: 0.005 Лк/F1.6/0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду: 94 °), Запис: 4Мп (2560х1440) - 25 к / с; Інтерфейси: вбудований мікрофон та динамік, microSD до 512Гб, Nano SIM; Функції: день/ніч (ICR), DWDR, 3D-DNR, HLC/BLC; ІЧ підсвічування до 30 м, IP66, 9-12.6В, батарея 50.76 Втгод, PoE, 10Вт; 133.1 х 177.64 х 382.44 мм; 850 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага, г | 850 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V / солнечная панель / аккумулятор |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 49° |
| Угол обзора по горизонтали | 94° |
| Угол обзора по диагонали | 114° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~340° по горизонталі |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / сонячна панель / акумулятор |
| Потужність споживання, Вт | 7 |
| Підключення | 3G/4G |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 133.1 х 177.64 х 382.44 |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI, SDK |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | Speed Dome (PTZ) |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 11 025 ₴



