IP відеокамера 3 Мп Imou Cell Go Full Color PT Kit (IPC-TB3FP-3T0WE/FSP12-TYPEC) (2.8мм) Wi-Fi із сонячною

5 324 ₴
- В наличии
- Код: 304091
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
3 Мп хмарна Wi-Fi камера з акумулятором та сонячною панеллю; Матриця: 1/2.8" progressive CMOS; Стиснення: H.264/H.265; об'єктив f=2.8 мм (кут огляду 98°); ІЧ-підсвічування до 15 м; microSD до 256ГБ; DC 5В/2A, батарея 5000 мА•год, 3.5Вт, розмір камери: 88 х 63 x 41 мм, 180 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага, г | 180 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 15 |
| Питание | DC 5V / солнечная панель / аккумулятор |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 54° |
| Угол обзора по горизонтали | 98° |
| Угол обзора по диагонали | 121° |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 5V / сонячна панель / акумулятор |
| Потужність споживання, Вт | 3.5 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри, мм | 88 х 63 х 41 |
| Струм споживання, мА | 2000 |
| Тип установки | внутрішнє, настільне |
| Тип корпуса | кубічний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вбудована сирена |
| Скорость записи | 15fps |
- Цена: 5 324 ₴




