IP-відеокамера настільна 3 Мп Imou Cue 2 (IPC-C32EP) 3МП (2.8мм) з Wi-Fi

1 620 ₴
- В наличии
- Код: 304309
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
3 Мп хмарна Wi-Fi камера; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Стиснення: H.264/H.265; об'єктив f=2.8 мм (кут огляду 112°); вбудований мікрофон та динамік, ІЧ-підсвічування до 10 м; microSD до 512ГБ; DC 5В/1A, 5Вт, 68 х 33 х 106.6 мм, 83 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 60° |
| Угол обзора по горизонтали | 112° |
| Угол обзора по диагонали | 133° |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри, мм | 68 х 33 х 106.6 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | внутрішнє, настільне |
| Тип корпуса | кубічний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, визначення цільових типів (людина / транспорт), вбудована сирена |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 1 620 ₴





