IP відеокамера 5 Мп Imou Ranger 2 - gen 2. (IPC-K2EP-5H3W) (3.6мм) з панорамуванням та нахилом

1 382 ₴
- В наличии
- Код: 303810
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
5 Мп поворотна та панорамна IP Wi-Fi камера; Матриця: 1/3" progressive CMOS; 5MP (2688 x 1664), Стиснення: H.264/H.265; об'єктив f=3.6 мм (кут огляду 87°); Вбудований мікрофон та динамік. Вбудована сирена. ІЧ-підсвічування до 10 м; microSD до 512 Гб; DC 5 В / 1 A, 5 Вт, 106.2 x 77.4 x 77.4 мм, 197 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M), USB Type C |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Питание | DC 5V |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 48° |
| Угол обзора по горизонтали | 87° |
| Угол обзора по диагонали | 108° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~355° по горизонталі, -5 ° ~ 80 ° по вертикалі |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 5В |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2688x1664) |
| Розміри, мм | 77.4 х 77.4 х 106.2 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | внутрішнє, настільне |
| Тип корпуса | кубічний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 3.6 |
| Функціональні особливості | вбудована сирена |
| Скорость записи | 20fps |
- Цена: 1 382 ₴



