5 Мп відеокамера Provision-ISR DI-350A-MVF (2.8-12 мм) для системи відеонагляду

1 980 ₴
- В наличии
- Код: 303517
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
5 Мп аналогова відеокамера; Підтримка форматів: AHD / TVI / CVI / CVBS; Матриця: 1/2.7" CMOS; Моторизований об'єктив: 2.8-12 мм, кут огляду 84°-32°; ІЧ-підсвічування: 40 м; Функції: Digital WDR, 3D-DNR, BLC; Корпус IP67; Живлення DC 12В; Розміри: Ø113x99.6 мм, 675 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Питание | DC 12V |
| Угол обзора по горизонтали | 84°-32° |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Режими камери | AGC, BLC, 3DNR, True WDR (120dB) |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) AHD/TVI; 4 Мп (2560x1440) AHD/TVI/CVI; CVBS 700ТВЛ |
| Розміри, мм | Ø113x99.6 |
| Струм споживання, мА | 620 |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8–12 |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
- Цена: 1 980 ₴



