IP - Speed Dome відеокамера 2 Мп Provision-ISR Z5-25IPE-2(IR) (4.8-120 мм) з AI функціями для системи

30 360 ₴
- В наличии
- Код: 303532
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп IP PTZ відеокамера з AI функціями; Стиснення: H.264 / H.265 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.65 (колір), 0.001 Люкс / F1.65 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: f = 4.8-120 мм, кут огляду: 57.6°-2.5°, оптичний зум 25x; Запис: 2Мп (1920×1080) 25-30 к/с; Функції: відеоаналітика і AI (охорона периметра), розпізнавання облич, Auto Tracking, Defog, True WDR (120dB); Інтерфейси: аудіо (1вх/1вих), тривога (1вх/1вих), слот під SD карти до 256ГБ; ІЧ підсвічування 150 метрів; IP66; DC 12В / PoE+ (802.3 at), Ø209x328 мм
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | 1 вхід, 1 вихід |
| Вес (кг) | 3.7 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 150 |
| Питание | DC 24V |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265 |
| Угол обзора по горизонтали | 57.6°-2.5° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~360° по горизонталі, -3°~183° по вертикали |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | Eye-Sight |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, 802.1x, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, RTCP, RTSP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 24V / PoE |
| Оптичний зум | 25x |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 30 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | Ø209x328 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3at |
| Степень защиты | IP66 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | Speed Dome (PTZ) |
| Тип объектива | трансфокальний (моторизований) |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусна відстань, мм | 4.8–120 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, автотрекінг, розпізнавання обличчя за допомогою ШІ |
| Цифровий зум | 16x |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
| Скорость вращения | вертикальна 80°/сек, горизонтальна 80°/сек |
- Цена: 30 360 ₴

