IP-відеокамера 2 Мп Provision-ISR DI-320IPEN-28-V4 (2.8 мм) з вбудованим мікрофоном і відеоаналітикою для

6 600 ₴
- В наличии
- Код: 303066
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп IP-відеокамера з DDA2 аналітикою; ІЧ підсвічування до 20 м; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 105°); Чутливість 0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 1920×1080 25/30fps; Функції: WDR (120дБ), BLC, HLC, 3D-DNR, ROI, день/ніч (ICR), відеоаналітика, детекція облич; Аудіо: вбудований мікрофон, 1 вх/1вих; Слот для карти SD до 256ГБ; IP67; DC 12 В / 6 Вт / PoE; 97 x 82.6 мм, 540 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, 1 вхід, 1 вихід |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по горизонтали | 105° |
| Кіберзахист | Quantum IoT Nano agent by Check Point™ |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | Eye-Sight |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP, 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, Multicast, P2P, RTMP |
| Методи захисту | антиін'єкція оболонки, моніторинг файлової системи, захист таблиці імпорту, цілісність керування потоком (CFI), динамічний захист пам'яті |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA2 |
| Потужність споживання, Вт | 6 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, 3DNR, True WDR (120dB), ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | Ø97×82.6 |
| Струм споживання, мА | 400 |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, детекція облич, визначення цільових типів (людина / транспорт), вхід / вихід з регіону, підрахунок об'єктів |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/10000с |
- Цена: 6 600 ₴



