IP Speed Dome відеокамера 5 Мп+5 Мп із Wi-Fi Imou Cruiser Dual 2 (IPC-S7XEP-10M0WED) із подвійним об'єктивом

5 310 ₴
- В наличии
- Код: 303007
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
5Мп+5Мп IP PTZ відеокамера з подвійним об'єктивом; Стиснення: H.265/H.264; Матриця: 1/3.06" CMOS; Об'єктив: f=3.6 мм (кут огляду: 73°), Запис: 5Мп - 15 кадрів/с; Функції: відеоаналітика (IVS); Інтерфейси: Wi-Fi, вбудований мікрофон і динамік, слот під SD карти до 512Гб, LED підсвічування 30 м (червона та синя); DC 12В/1А, 158.72 x 124.98 x 201.9 мм, 630 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 40° |
| Угол обзора по горизонтали | 73° |
| Угол обзора по диагонали | 89° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~90° по вертикалі, 0°~355° по горизонталі |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/3.06" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри, мм | 158.72 x 124.98 x 201.9 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | Speed Dome (PTZ) |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 3.6 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вбудована сирена |
| Скорость записи | 15fps |
- Цена: 5 310 ₴

