IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD1143G2-I (BLACK) (2.8 мм) для системи відеонагляду

5 063 ₴
- В наличии
- Код: 297278
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп (2560x1440) ІЧ відеокамера; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+; Об'єктив: f = 2.8 мм, кут огляду 99°; Чутливість: 0.01Lux@F2.0, 0Lux з ІЧ; Запис: 4Мп - 20к/с, 1080р - 25к/с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af); Ø110.8 × 84.7 мм. Виявлення руху (визначення цільових типів людей/транспортний засіб), сигналізація саботажу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Угол обзора по горизонтали | 99° |
| Угол обзора по диагонали | 116° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~355° по горизонталі, 0°~75° по вертикалі |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, QoS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTSP, RTP, IPv4/IPv6, TCP/IP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 6.5 |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, 3DNR, WDR |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | Ø110.8 × 84.7 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67, IK10 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
| Скорость записи | 25fps, 20fps |
- Цена: 5 063 ₴


