IP-відеокамера 2 Мп Provision-ISR I4-320IPSN-28-V4 (2.8 мм) з аудіовходом та відеоаналітикою для системи

3 740 ₴
- В наличии
- Код: 290162
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп IP-відеокамера; Матриця: 1/2.8" CMOS; Запис: 2Мп (1920×1080) 25/30fps; Фіксований об'єктив: f= 2.8 мм, кут огляду 104°; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Чутливість: 0.1 лк (день), 0.008 лк/F1.6 (ніч), 0 лк з ІЧ; Аудіо: 1 вхід; Карта SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування до 40 м; Функції: True WDR (120dB), BLC, HLC, ROI, 3D-DNR; відеоаналітика; Корпус IP67; Живлення DC 12В / 500мА / 7Вт / PoE; Розміри 220.8x79.4x81.2 мм, 750 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | 1 вхід |
| Відповідність NDAA | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по горизонтали | 104° |
| Кількість потоків | 3 |
| Лінійка продуктів | S-Sight |
| Материал | алюміній, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast, P2P |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12В / PoE |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Потужність споживання, Вт | 7 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, AWB, 3DNR, True WDR (120dB), ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 220.8 x 79.4 x 81.2 |
| Струм споживання, мА | 500 |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, P2P, SDK |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру |
| Чутливість, Люкс | 0.008 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
- Цена: 3 740 ₴



