IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF (2.8 мм) ColorVu для системи відеонагляду

4 838 ₴
- В наличии
- Код: 301314
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп ColorVu IP відеокамера з підсвічуванням Smart Hybrid Light; Матриця: 1/2.8" CMOS; Запис: 1080р - 25/30 к/с; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+; Об'єктив: f=2.8 мм, кут огляду 106°; Підсвічування ІЧ + видиме світло 30 м Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, HLC; Слот SD card 512 Гб; Вбудований мікрофон; IP67; DC 12В / 6.5Вт, PoE(802.3af), Ø110×93 мм, 380 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Угол обзора по диагонали | 129° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, QoS, FTP, DNS, DHCP, NTP, IGMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 6.5 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, DWDR, 3DNR, ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | Ø110×93 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Технологии | ColorVu |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.001 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
- Цена: 4 838 ₴








