IP-відеокамера Wi-Fi 4 Мп Hikvision DS-2CD2443G2-IW(W) (2.8 мм) з вбудованим мікрофоном і динаміком для

4 680 ₴
- В наличии
- Код: 302145
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP Wi-Fi відеокамера; Матриця 1/3" CMOS; Стиснення H.264 / H.265; Об'єктив: f=2.8 мм, кут огляду 92°; Запис: 2560х1440 - 25 к/с. Функції: DWDR, приватні маски, поворот зображення; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м. Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n. Слот пам'яті: microSD / SDHC / SDXC до 512 Гб; DC 12В / 5Вт, PoE, 103х65х33 мм, 120 г. Виявлення руху. Без WEB-інтерфейсу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 50° |
| Угол обзора по горизонтали | 92° |
| Угол обзора по диагонали | 110° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP, Bonjour, QoS, FTP, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, SSL, Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Режими камери | DWDR |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 103х65х33 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Совместимость | ONVIF, SDK |
| Тип установки | внутрішнє |
| Тип корпуса | кубічний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
- Цена: 4 680 ₴






