IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8 мм) AcuSense з відеоаналітикою для системи відеонагляду

7 200 ₴
- В наличии
- Код: 301533
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.9" CMOS; Запис: 4 Мп (2688х1520) - 25-30 к/с; Стиснення: H.265 / Н.265+ / H. 264 / H. 264+; Об'єктив: f=2.8 мм, кут огляду 104°; Підсвічування ІЧ + видиме світло 30 м; Функції: true WDR 120дБ, день/ніч(ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Слот SD card 512 Гб; Аудіо: 1 вх/1 вих, вбудований мікрофон; Тривога: 1 вх / 1вих; IP67, IK10; DC 12В / 8.5Вт, PoE(802.3af), 121.5x97.6 мм, 600 г. Аналітика: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | 1 вхід, 1 вихід, 2x встроенный микрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія аудіо | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 57° |
| Угол обзора по горизонтали | 104° |
| Угол обзора по диагонали | 122° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, Bonjour, 802.1x, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, ARP, NFS, SSL |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 8.5 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, AWB, 3DNR, True WDR (120dB), ROI |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри, мм | 121.5 x 97.6 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, CGI, ISAPI, PSIA |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | виявлення залишених / зниклих предметів, перетин лінії, вторгнення в область, детекція облич, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вхід / вихід з регіону, підрахунок людей, підрахунок об'єктів |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/100000с |
- Цена: 7 200 ₴

