IP-відеокамера з Wi-Fi & PoE 4 Мп Dahua DH-C4K-P

3 300 ₴
- В наличии
- Код: 301209
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп Wi-Fi IP відеокамера c PoE, день/ніч (ICR), 1/3" CMOS; H.265, H.264, H.264H, H.264B; f=2.8мм (кут огляду 92˚); Запис: 2560×1440 - 25 к/с; Аудіо: вбудований мікрофон та динамік; Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 ГГц; RJ-45 (10/100 Base-T); micro SD слот до 256 Гб; ІЧ підсвічування до 30 метрів, Живлення DC 12 В/PoE; 64×100×34 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 50° |
| Угол обзора по горизонтали | 92° |
| Угол обзора по диагонали | 107° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Підключення | Wi-Fi |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | WDR |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 64 x 100 x 34 |
| Тип установки | внутрішнє |
| Тип корпуса | кубічний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 3 300 ₴

