IP-відеокамера 2 Мп VIA SECURITY VS-B12A (2.8 мм) для системи відеоспостереження

1 211 ₴
- В наличии
- Код: 301581
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Mп IP відеокамера. Матриця: 1/2.9" CMOS. Кодек: S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H. Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102.8°). Чутливість: 0.02 люкс. Максимальна роздільна здатність 2 Мп (1920 х 1080) і швидкість запису 30 кадрів/с. Функції: DWDR, ICR, 3D DNR, детектор руху. Вбудований мікрофон. ІЧ-підсвічування 30 метрів. Клас захисту: IP67. Живлення: DC 12 В. PoE (802.3af). Робоча температура: -30°C до + 60°C. Розмір: 164 х 73 х 66 мм. Вага: 300 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія аудіо | G.711A/G.711U |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 57.6° |
| Угол обзора по горизонтали | 102.8° |
| Угол обзора по диагонали | 117.8° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP, DNS, DHCP, NTP, ICMP, UDP, IPv4/IPv6, TCP/IP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 6 |
| Поддержка PoE | є |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 164 х 73 х 66 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, CGI, SDK |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.02 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
| Швидкість затвора | 1с ~ 1/100000с |
- Цена: 1 211 ₴

