Панорамна IP камера Reolink Duo Series P730

7 999 ₴
- В наличии
- Код: 302388
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Панорамна IP-камера із подвійним об'єктивом. Роздільна здатність: 8Мп (4608х1728) 20 к/сек. Кут огляду по горизонталі 180°. Підсвічування: ІЧ/LED до 30 м. Кольорова нічна зйомка. Інтерфейс підключення LAN (RJ-45). Підтримка PoE 802.3af. Слот для картки пам'яті до 256 Гб. Двосторонній аудіозв'язок: вбудовані мікрофон та динамік. Виявлення людини, транспортного засобу, домашніх тварин. Детектор руху, налаштування області інтересів (ROI). Водонепроникність IP66.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Разрешающая способность (Мп) | 8 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 60° |
| Угол обзора по горизонтали | 180° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, P2P, SSL, RTMP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |
| Роздільна здатність камери | 8Мп (4608х1728) |
| Розміри, мм | 195x103x56, з кроншейном 228x132x120 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP66 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 3.2 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), кольорове зображення вночі |
| Скорость записи | 20fps |
- Цена: 7 999 ₴






