4G IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 (4 мм) із сонячною батареєю та вбудованим

14 175 ₴
- В наличии
- Код: 301964
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4Мп із сонячною батареєю та вбудованим акумулятором з 4G; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265+ / H.264+ / Н.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 79°); Колір: 0,01 люкс (F1.6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 4Мп - 12.5/15 к/с; Аудіо: вбудований мікрофон та динамік; слот для microSD карти до 256 Гб, eMMC до 8 Гб; Функції: 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR), PIR; ІЧ-підсвічування до 30м; IP67; DC 12В, ємність акумулятора: 51.46 Wh; 197.1x105х225.4 мм, 900 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія аудіо | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 43° |
| Угол обзора по горизонтали | 79° |
| Угол обзора по диагонали | 93° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP, QoS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, TCP/IP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V, сонячна панель, акумулятор |
| Підключення | 3G/4G |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, AWB, 3DNR, ROI |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 213.7 х 292.4 х 188.7 |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI, SDK |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 4 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), вбудований акумулятор |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
| Скорость записи | 15fps, 12.5fps |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/100000с |
- Цена: 14 175 ₴

