IP-відеокамера з Wi-Fi 4 Мп IMOU IPC-T42EP-C 2.8мм для системи відеоспостереження

2 610 ₴
- В наличии
- Код: 301362
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп IP-відеокамера з Wi-Fi; Матриця 1/2.8" CMOS; Запис 2560х1440 25 к/с; H.265 / H.264; Фіксований об'єктив 2.8 мм (кут огляду 90°); ІЧ-підсвічування 30 м; micro SD до 512 ГБ; вбудований мікрофон; DC 12В / 3 Вт, 109.9 х 81.3 мм, 200 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 50° |
| Угол обзора по горизонтали | 90° |
| Угол обзора по диагонали | 107° |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 3 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 109.9 х 81.3 |
| Струм споживання, мА | 500 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | внутрішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Скорость записи | 25fps, 30fps |
- Цена: 2 610 ₴






