IP Speed Dome відеокамера 4 Мп Dahua DH-SD4E425GB-HNR-A-PV1 з відеоаналітикой для системи відеонагляду

28 800 ₴
- В наличии
- Код: 293057
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4Мп PTZ купольна відеокамера; Матриця: 1/2.8” CMOS; Стиснення: H.264H / H.264B / Smart H.265 + / H.265 / MJPEG / Smart H.264 + / H.264M; Чутливість: 0.005 Лк/F1.6 (День) / 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 5-125 мм (кути огляду: 51.9 °-3°), 25x-оптичний, Запис: 4Мп (2560х1440) - 25 к/с; Інтерфейси: аудіо 1вх/1вих. тривога: 2вх/1вих; Функції: день/ніч (ICR), Smart Defog, Smart Detection, WDR (120дБ), 3D-DNR, HLC/BLC, EIS, вбудована звукова та світлова сирена; ІЧ підсвічування до 100 м, LED підсвічування до 50 м, IP66, TVS 6000В, DC 12В, PoE+, 13Вт; 269.9x160 мм; 2.6 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | 1 вхід, 1 вихід |
| Вес (кг) | 2.6 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | ІЧ - 100, LED - 50 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 39.7°–2.2° |
| Угол обзора по горизонтали | 51.9°–3° |
| Угол обзора по диагонали | 63.1°–3.7° |
| Кут повороту/нахилу | -15 ° ~ 90 ° по вертикалі, 0°~360° по горизонталі |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, Bonjour, 802.1x, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, ARP, NFS, SSL, RTMP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Оптичний зум | 25x |
| Потужність споживання, Вт | 13 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +65 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри, мм | 269.9 x 160 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3at |
| Струм споживання, мА | 3000 |
| Степень защиты | IP66 |
| Совместимость | ONVIF, CGI, P2P, SDK |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | Speed Dome (PTZ) |
| Тип объектива | трансфокальний (моторизований) |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 2/1 |
| Фокусна відстань, мм | 5-125 |
| Функціональні особливості | вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, вхід / вихід з регіону, вбудована сирена |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps |
| Скорость вращения | горизонтальна 240 ° / сек |
- Цена: 28 800 ₴

