IP-відеокамера вулична 4 Мп з Wi-Fi Ezviz CS-H4 (3WKFL, 2.8мм) із вбудованим мікрофоном та відеоаналітикою

3 150 ₴
- В наличии
- Код: 291459
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Мп уличная облачная Wi-Fi видеокамера со встроенной сиреной; Матрица: 1/2.7" progressive scan CMOS; Сжатие: Н.264 / Н.265; Объектив: f=2.8мм (угол обзора 100°); Встроенный микрофон, Функции: DWDR, 3D-DNR, BLC, день/ночь(ICR), видеоаналитика; Wi-FI: 2.4GHz; ИК-подсветка до 30 метров; microSD до 512ГБ; IP67, DC 12В/6Вт, 157 x 72 x 72 мм, 250 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Угол обзора по диагонали | 122° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Потужність споживання, Вт | 8 |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2304х1296) |
| Розміри, мм | 106 х 106 х 90 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип установки | внутрішнє, зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), вбудована сирена |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 3 150 ₴

