Мережевий відеореєстратор Ajax NVR black 8-канальний

6 599 ₴
- В наличии
- Код: 275204
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ajax NVR - 8-канальний мережевий відеореєстратор для домашньої або офісної системи відеоспостереження. Хаб використовується для додавання NVR в систему Ajax. Кількість каналів: 8-канальний, під'єднання до 8 IP-відеокамер. Частота кадрів: роздільна здатність до 4K, 25/30 кадрів на секунду. Сумісність: Hub, Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G). IP-відеокамери: ONVIF (Profile S/T), RTSP. Пам'ять: жорсткий диск до 16 ТБ, підключення SATA, розмір HDD 3,5" (жорсткий диск не входить до комплекту). Компресія відео: H.265 / H.264. Канали зв'язку: Ethernet, Bluetooth. Швидкість передачі даних: до 100 Мб/с. Тип встановлення: всередині приміщень. Захист тампером: є. Живлення: 110-240 В~, 50/60 Гц, 0,6 A. Колір: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Питание | AC 100-240V |
| Жорсткі диски | 1 SATA HDD до 16 ТБ |
| Канали зв'язку | Ethernet, Bluetooth |
| Цвет | Черный |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 8 |
| Лінійка продуктів | Baseline |
| Напруга живлення / джерело живлення | 110–240 В~, 50/60 Гц |
| Потужність споживання, Вт | 24 |
| Резервне живлення | CR2032, 3 В |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Розміри, мм | 193×193×47 |
| Струм споживання, мА | 0.6 A |
| Степень защиты | IP20 |
| Тампер | є |
| Тип устройства | NVR відеореєстратор |
- Цена: 6 599 ₴



