IP-відеокамера 2 Мп ATIS ANVD-2MVFIRP-30W/2.8-12 Prime для системи IP-відеоспостереження

3 872 ₴
- В наличии
- Код: 111282
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеокамера з 1/2.8" SONY Starvis Back-illuminated CMOS матрицею. Роздільна здатність 2mpx (1920x1080) / 25fps. Світлочутливість 0.005Lux. ІЧ-30м. Стиснення відео H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI /MJPEG. Відеоаналітика. Варіофокальний об'єктив 2.8-12мм. Функціонал: ONVIF, WDR, BLC, AWB, AGC, ICR, 3DNR. RJ-45 (10/100Base-T). Живлення DC12V. Захист IP67. Металевий корпус. Розміри 119x98мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+, AVI |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, TCP/IP, HTTPS, P2P |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12В |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 119 х 98 |
| Струм споживання, мА | 950 |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8–12 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, детекція облич, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 3 872 ₴



