IP-відеокамера 8 Мп Hikvision DS-2CD2T86G2-4I (C) 4 mm для системи відеоспостереження

11 700 ₴
- В наличии
- Код: 178899
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
8 Мп IP-камера; Матриця: 1/1.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 87 °); Колір: 0,003 люкс (F1.6 , AGC вкл), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: відео аналітика, детекция особи, WDR 120 дБ, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: 1 RJ45 10 M / 100M, Мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67; DC 12В / 12 Вт, POE (802.3af), 105х290 мм, 1.3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 80 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 47° |
| Угол обзора по горизонтали | 87° |
| Угол обзора по диагонали | 102° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~90° по вертикалі, 0°~360° по горизонталі |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, Bonjour, 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, ARP, SSL |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри, мм | 105 x 105 x 290 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI, SDK |
| Технологии | AcuSence, Darkfighter |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 4 |
| Функціональні особливості | детекція облич |
| Чутливість, Люкс | 0.003 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 11 700 ₴

