IP-відеокамера 5 Мп Dahua DH-IPC-EB5541-AS (1.4 мм) з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду

11 250 ₴
- В наличии
- Код: 212774
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
5Мп WizMind Fisheye IP камера; 1/2.7" CMOS; H.265; H.264; H.264H; H.264B, Smart H.265+/ Smart H.264+; Потік: 2592x1944 - 25 к/с, f=1.4мм (кут огляду 180°), 0,006 люкс при F2.0 (колір, 30IRE) 0.0006 люкс при F2,0 (ч/б, 30IRE) 0 люкс (підсвічування увімкнене); Micro SD, до 256 ГБ, IP67, IK10; -30°С +55°С, DC12В/6Вт, PoE, 110x62мм, 387г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Аудіо | вбудований мікрофон, 1 вхід, 1 вихід |
| Гарантія, міс | 24 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 180° |
| Угол обзора по горизонтали | 180° |
| Угол обзора по диагонали | 180° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, Multicast, ARP, SFTP, NFS, RTMP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 6 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +55 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри, мм | 62 x 110 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, CGI, P2P, Genetec, Milestone |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | риб'яче око |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусна відстань, мм | 1.4 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, вторгнення в область, теплова карта, підрахунок людей |
| Чутливість, Люкс | 0.006 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 11 250 ₴

