IP-відеокамера вулична 5 Мп ATIS ANW-5MIRP-20W/2.8 Prime для системи IP-відеонагляду

3 740 ₴
- В наличии
- Код: 111814
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеокамера з IMX335 CMOS матрицею. Роздільна здатність 5Мп (2616x1964) / 25fps. Світлочутливість 0.01Lux. ІЧ підсвічування 20м. Стиснення відео H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI /MJPEG. Фіксований об'єктив 2.8мм. Живлення DC12V/PoE. Захист IP66. Розміри 171х73х73мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по горизонтали | 98° |
| Угол обзора по диагонали | 106° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, ICMP, UDP, RTSP, RTP, SNMP, TCP/IP, HTTPS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2616x1964) |
| Розміри, мм | 171 х 73 х 73 |
| Степень защиты | IP66 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Скорость записи | 20fps |
- Цена: 3 740 ₴




