IP-відеокамера 5 Мп ATIS ANVD-5MAFIRP-40W/2.8-12A Ultra із вбудованим мікрофоном для системи

5 280 ₴
- В наличии
- Код: 179993
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеокамера з 1/2.7" CMOS матрицею. Роздільна здатність 5mpx (2880х1620) / 25fps. Світлочутливість 0.003Lux, 0Lux з ІЧ. ІЧ підсвічування 40м. Стиснення відео Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG. Моторизований об'єктив 2.8-12мм. Вбудований мікрофон. Слот для microSD до 256ГБ. Живлення DC12V/PoE, споживання 8Вт. Захист IP67. Розміри 129х110мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265, Ultra H.265 |
| Угол обзора по вертикали | 56.9°~18.33° |
| Угол обзора по горизонтали | 108.79°~33.23° |
| Угол обзора по диагонали | 112.56°~37.46° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, ARP, SSL, RTMP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 8 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри, мм | 129 x 110 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип объектива | трансфокальний (моторизований) |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8–12 |
| Чутливість, Люкс | 0.003 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 5 280 ₴





