IP-відеокамера 2 Мп ZKTeco ES-852T11C-C з детекцією облич для системи відеонагляду

2 288 ₴
- В наличии
- Код: 115960
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.01 Люкс/F1.0; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 110°; Функції: DWDR, день/ніч (ICR), 2D/3D-DNR, ROI, BLC; LED підсвічування до 20 метрів; Смарт відеоаналітика: детекція облич, перетин лінії, вторгнення в область, виявлення залишених предметів, підрахунок цілей; Матеріал: метал, IP67, DC 12В/PoE, 107х107x78 мм, 380г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Угол обзора по горизонтали | 110° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, TCP/IP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 3 |
| Поддержка PoE | є |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 107 x 107 x 78 |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, SDK |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | виявлення залишених / зниклих предметів, перетин лінії, вторгнення в область, детекція облич, підрахунок об'єктів |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 2 288 ₴



