IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD2021G1-I(C) (2.8 мм) з відеоаналітикою для системи відеонагляду

3 924 ₴
- В наличии
- Код: 172118
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 111.6°); Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 2Мп - 25 к/с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м, Micro SD 256 ГБ; IP67; DC 12В/4Вт, PoE (802.3af); 171.4x67.9x69.7 мм, 350 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 59.1° |
| Угол обзора по горизонтали | 111.6° |
| Угол обзора по диагонали | 133.9° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, Bonjour, 802.1x, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, SSL |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 171.4 x 69.7 x 67.9 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, вторгнення в область |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 3 924 ₴

