IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8mm) для системи відеонагляду

2 840 ₴
- В наличии
- Код: 174792
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264; об'єктив f=2.8 мм (кут огляду 112°); колір: 0.01 лк (F2.0, AGC увімк), Ч/Б 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р - 25 к/с; Функції: DWDR, день/ночь (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, DC 12В/6,5Вт, POE (802.3af), 110 х 85.3 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Компресія відео | H.264 |
| Угол обзора по вертикали | 60° |
| Угол обзора по горизонтали | 112.1° |
| Угол обзора по диагонали | 132.2° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, Bonjour, 802.1x, QoS, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, SSL |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання, Вт | 6.5 |
| Поддержка PoE | є |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 110 x 85.3 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 2 840 ₴

