IP-відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HDW1230T1-ZS-S5 для системи відеоспостереження

4 770 ₴
- В наличии
- Код: 143263
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп купольна IP відеокамера; Матриця: 1/2.8 "CMOS; Стиснення: H.264/H.264B/H.265/H.265+/H.264+; Об'єктив: f = 2.8-12мм (кут огляду 101°-33.5°); Чутливість : 0.005Люкс/F1.5, 0 Люкс з ІК; Запис: 2Mп - 25 к/с; Функції: DWDR, HLC, ROI, BLC; ІЧ-підсвічування 40м; IP66; -30°с + 60°с, DC12В/1.4-6.4Вт, PoE (802.3af), 122х109мм, 440г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 52° -19° |
| Угол обзора по горизонтали | 101°-33.5° |
| Угол обзора по диагонали | 125°-38° |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, DNS, DHCP, NTP, UDP, RTSP, RTP, IPv4/IPv6, TCP/IP, Multicast, ARP |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 1.4-6.4 |
| Поддержка PoE | є |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 122 х 109 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Степень защиты | IP67 |
| Совместимость | ONVIF, CGI, P2P, Genetec |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8–12 |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
| Скорость записи | 25fps |
- Цена: 4 770 ₴

