HDCVI відеокамера Fisheye 5 Мп Dahua DH-HAC-EW2501P з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду

5 400 ₴
- В наличии
- Код: 111669
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
5Мп HDCVI відеокамера Fisheye з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс/F2.0, 0 Люкс з ІЧ; Фіксований об'єктив: 1.4 мм (кут огляду 180°), Частота кадрів: 5Мп - 20 к/с, 4Мп- 25/30к/с; Функції: WDR(120дБ), день/ніч (ICR), 2D/3D DNR, Starlight, AWB, AGC, BLC, HLC; Інтерфейси: вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 10 м; DC 12В/7.3Вт, 126.2х40.6 мм, 240г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Питание | DC 12V |
| Угол обзора по вертикали | 180° |
| Угол обзора по горизонтали | 180° |
| Материал | пластик, алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 7.3 |
| Режими камери | AGC, BLC, 2DNR, HLC, AWB, 3DNR, WDR |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри, мм | 126.2 х 40.6 |
| Технологии | Starlight |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | риб'яче око |
| Тип устройства | HDCVI відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 1.4 |
| Чутливість, Люкс | 0.005 |
- Цена: 5 400 ₴

