HDCVI відеокамера Dahua HAC-T2A11P 2.8mm для системи відеонагляду

900 ₴
- В наличии
- Код: 112099
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
1МП HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.04 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2.8 мм, кут огляду 93°. Функції: DWDR, день / ніч (ICR), AGC, BLC; Іч підсвічування до 20 метрів, Smart Іч; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 2.7Вт, 94х78 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 1.3 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Питание | DC 12V |
| Угол обзора по горизонтали | 93° |
| Материал | Алюминий |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 4.85 |
| Режими камери | AGC, BLC, 2DNR, HLC, DWDR |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280х720) |
| Розміри, мм | 94 х 78 |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | HDCVI відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.04 |
- Цена: 900 ₴

