HDCVI відеокамера 8Мп Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8 мм) з вбудованим мікрофоном для системи

3 060 ₴
- В наличии
- Код: 118596
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
8 Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Чутливість: 0.03 Люкс / F2.0, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду по горизонталі 105° і по вертикалі 56°); Частота кадрів: 4K @ 15 fps; 5M @ 20 fps; 4M @ 25 fps / 30 fps; Функції: BLC / HLC / DWDR; Smart ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, DC 12 В / 6Вт, 198.9 х 80.2 х 76.2 мм, 280 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 8 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 80 |
| Питание | DC 12V |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол обзора по горизонтали | 105° |
| Угол обзора по диагонали | 125° |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В ±30% |
| Потужність споживання, Вт | 6 |
| Режими камери | AGC, BLC, 2DNR, HLC, DWDR, AWB |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри, мм | 198.9 х 80.2 х 76.2 |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | HDCVI відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.03 |
- Цена: 3 060 ₴

