HDCVI відеокамера 2 Мп Dahua DH-HAC-HDW3200GP (2.8 мм) з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду

1 935 ₴
- В наличии
- Код: 167634
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс/F2.0, 0 Люкс з ІЧ; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101°) Частота кадрів: 1080p - 25/30к/с; Функції: DWDR, день/ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Інтерфейси: вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 20 м; IP67, DC 12В/2.3Вт, 62х61.7 мм, 170г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 20 |
| Питание | DC 12V |
| Угол обзора по вертикали | 54° |
| Угол обзора по горизонтали | 101° |
| Угол обзора по диагонали | 119° |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 2.3 |
| Режими камери | AGC, BLC, 2DNR, HLC, DWDR, AWB |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 62 х 61.7 |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | HDCVI відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.02 |
- Цена: 1 935 ₴

