HDCVI відеокамера 2 Мп Dahua DH-HAC-HDW1231TLMQP-A (2.8 мм) з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду

1 935 ₴
- В наличии
- Код: 175824
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп мультиформатна Starlight HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.002 Люкс/F1.6, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 107°); Частота кадрів: 1080p - 25/30 к/с, Функції: WDR (130 дБ), день/ніч(ICR), 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Інтерфейси: вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, DC 12В/3.1Вт, 109.9х88.1 мм, 280г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Питание | DC 12V |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол обзора по горизонтали | 107° |
| Угол обзора по диагонали | 127° |
| Материал | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В ±30% |
| Потужність споживання, Вт | 3.1 |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, AWB, 3DNR, WDR, DNR |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 109.9 х 88.1 |
| Степень защиты | IP67 |
| Технологии | Starlight |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | HDCVI відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Чутливість, Люкс | 0.002 |
- Цена: 1 935 ₴

