AHD-відеокамера 2 Мп ATIS AAD-2MIRA-B3/2,8 для системи відеонагляду в автомобілі

1 980 ₴
- В наличии
- Код: 246919
+380 (66) 456-20-46
- +380 (68) 636-79-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп AHD відеокамера з роз'ємом для підключення до мобільного реєстратора. Матриця: 1/3" CMOS; Роздільна здатність: 2Мп (1920х1080). Об'єктив: 2.8 мм; Функції: день/ніч (ICR), 2DDNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ-підсвічування до 10 метрів. Матеріал: метал, IP66, DC 8-12В, 100х55 мм, 300г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Питание | DC 8-12V |
| Материал | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 8-12 В |
| Режими камери | AGC, BLC, 2DNR, AWB |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +70 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 100 х 55 |
| Степень защиты | IP66 |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | AHD відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
- Цена: 1 980 ₴


