Біометричний контролер доступу ATIS FPR-4 зі зчитувачем відбитків пальців і RFID карт

2 310 ₴
- Нет в наличии
- Код: 111434
- +380 (68) 636-79-87
-
Біометричний контролер з вбудованим зчитувачем к
-
Можливість блокування ключів і кодів адміністратором.
-
Корпус контролера виконаний з нержавіючої сталі. Ступінь захисту IP 66 (може використовуватися як в приміщенні так і на вулиці).
-
Вихід реле для відкривання дверей
-
Вбудований тампер для захисту від розкриття.
Біометричний контролер зі зчитувачем FPR-4, ідентифікує користувачів по відбитках пальців або картах доступу, по відбитках пальців і картах доступу, за кількома картами або відбитками. Режими роботи: автономний контролер, автономний контролер-тригер, зчитувач. Кількість відбитків: 300. Кількість карт: 10000.
Компанія-виробник: ATIS
ПРИЗНАЧЕННЯ
- Ідентифікація за відбитками пальців або картками доступу, за відбитками пальців і картам доступу, за кількома картками або відбитками
- Режими роботи: автономний контролер, автономний контролер-тригер, зчитувач
- Велика ємність карт і відбитків
- Вбудований зчитувач карт EM-Marin
- Звуковий зумер
- Тампер злому
- Виходи: NC, NO, COM, кнопка виходу, сирена, інтерфейс Wiegand 26, датчик стану дверей
Кількість карт: 10000
Стандарт карт: EM-Marin 125 kHz
Дальність зчитування карт: до 6 см
Обробка реакції: 0.3 сек
Інтерфейс: Wiegand 26
Живлення: DC 9-15 В
Максимальний струм споживання при 12 В: не більше 50 мА
Максимальний струм керування замком при 12 В: не більше 1 А
Ступінь захисту: IP66
Робоча температура: від-20°C до 50°C
Розміри/вага: 110 x 45 x 20 мм / 200 г КОМПЛЕКТАЦІЯ Біометричний зчитувач FPR-4
Пульт для програмування
2 мастер-карти для додавання і видалення користувачів
Монтажний комплект
Інструкція з експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seven |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Контроллер |
| Управление | Локальное |
| Материал | Нержавеющий металл |
| Цвет | Черный |
| Интерфейс | Проводной |
| Протокол связи | Wiegand 26 |
| Поддержка стандартов | EM Marine |
| Количество подключаемых считывателей | 1 |
| Количество точек прохода | 1 |
| Max количество идентификаторов | 10000 |
| Количество шаблонов карт/ключей | 10000 |
| Количество шаблонов отпечатка пальца | 300 |
| Регистрация событий | Информация о событии |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Дополнительные | |
| Кодонаборная панель | Да |
| Возможность самостоятельной кодировки | Да |
| Установка разовых (гостевых) кодов | Нет |
| Управление эл. защелками | 1 шт |
| Управление эл. замками | 1 шт |
| Управление турникетами | 1 шт |
| Управление шлагбаумами | 1 шт |
| Управление автоматизированными ограждениями | 1 шт |
| Интеграция с системами и ПО | СКУД |
| Возможность расширения | Да |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Общие | |
| Питание | Сеть 12В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Высота | 148 мм |
| Вес | 330 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Контролер з кодовою клавіатурою | Так |
- Цена: 2 310 ₴



