Корзина
44 отзыва
Комплекты домофонов NeolightКупить со скидкой
ул. Соборная 103, 2-й этаж, Ірпінь, Украина
Добавить отзыв
«ProtectionSystem»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380686367987
+380 (66) 456-20-46

Видеонаблюдение

1 2 3

Відеоспостереження - один з найкращих  способів забезпечити безпеку своєї  власності. Відеозапис допоможе розібратися у конфліктній ситуації, відновити чергу подій. 

 

Камери відео спостереження встановлюють на території заміських будинків, в офісах, торгових центрах, квартирах, складських приміщеннях. В залежності від поставлених задач, необхідно обрати найбільш відповідні камери спостереження, які будуть відповідати Вашим потребам  і умовам, в яких буде вестися спостережння.


На сьогоднішній  день існує два типи відеоспостереження - аналогове HD і IP відеоспостереження. Перший варіант більш доступний за рахунок низької вартості, але поступається функціоналом IP відеоспостереженню. 

 Камери бувають  вуличного і внутрішнього використання. Вони мають різний ступінь захисту від впливів  природних факторів (IP6x), таких, як дощ, сніг і т.д. 


По типу конструкції розрізняють корпусні і купольні камери. Корпусні частіше використовують  для зовнішнього відеоспостереження. Купольні камери зазвичай використовують всередині приміщення.